Aranyosi Ervin versei

Versbe szőtt gondolataim

By

Aranyosi Ervin: Oly jól esik

Aranyosi Ervin: Oly jól esik

Nem mondhatom, hogy kutyába sem vesznek,
mert, ahogy látod, jó helyen vagyok!
Oly jól esik apró, kutya szívemnek,
hogy kisgazdámmal telnek a napok.
Így tanulunk meg egymásra vigyázni,
és felvállalni, azt amit teszünk.
Nekünk már nem kell sokat magyarázni,
mert szívünk tudja, mi barátok leszünk!

Aranyosi Ervin © 2014-03-10.
A vers megosztása, másolása,
csak a szerző nevével és a vers címével
együtt engedélyezett. Minden jog fenntartva

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.